środa, 21 sierpnia 2013

Szylki!

Hey :)

Dzisiaj do południa nic nie robiłam. Około 14 zadzwoniła do mnie moja mama i powiedziała że mam się juz ubierać bo zaraz jak wróci to jedziemy po szynszylki. Mniej więcej przed 15 wyjechaliśmy z domu. Najpierw byliśmy w Dębińsku, żeby jakieś baniaki na wodę zawieźć naszej rodzinie, a później 2 km. dalej, czyli do Leszczyn już po dziewczynki :) Jak zobaczyłam klatkę to aż mnie zszokowało, bo na zdjęciach nie wyglądała na taką ogromną :D Ale tym lepiej :) W aucie kulki prawie uciekły bo przegryzły karton ;D W domu biegały po pokoju razem z Capri i Cerri i kompletnie się nie gryzły, nie szczekały ani nie syczały na siebie, co bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło :) Dostałam kilka reklamówek z różnymi zabawkami dla nich, więc klatkę układałam około 2 godzin ;D Teraz kuleczki poszły spać i jak na razie nie doszło między nimi do jakiś poważniejszych bójek :> Jutro pokażę wam kilka zdjęć zrobionych dzisiaj :) 


Z ostatnich zdjęć z Adą <3
12 komentarzy:

 1. Fajnie, że masz je już u siebie. :)
  Ładne zdjęcie! :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam szynszyla przez kilka lat, jednak u mnie się męczył bo miał za mało miejsca do biegania i oddałam je kuzynowi, który miał już jednego i bardzo dużo miejsca dla nich dwóch. Kochane stworzenia. :)

  mietowalife.blogspot.com
  Obserwujemy? Odpisz u mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szynszyle są słodziuchne :D
  Zdjęcie fajne :D Więcej takich ! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zdjęcie, świetnie uchwycony moment :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Zawsze marzyłam o szynszylu *_*
  Bardzo ładne zdjęcia! :) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Jakie śliczne to zdjęcie! *-*

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne zdjęcie :) dziękuję za wizytę u mnie i obiecuję, że do ciebie również będę wpadał często ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ładne zdjęcie i super blog!

  Obserwuję i liczę na to samo ;)
  onelife-onesize.blogspot.com

  ♥♥♥♥♥

  Mam do Ciebie ogromną prośbę: kliknij w baner sklepu vintageshop, który znajduje się nad statystyką bloga, pod banerem konkursowym. To dla Ciebie tylko chwila, a dla mnie bardzo wiele.
  Za każde kliknięcie z góry dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń