piątek, 27 września 2013

Paris - krok po kroku :)

Hey :)

Oj, strasznie mi się nudzi cały czas :( Ciągle leżę na kanapie z herbatką i patrzę na jakieś seriale które akurat lecą w telewizji :) Z przerwami na odpisywanie lekcji ;D Dzisiaj jest tak samo, ale postanowiłam napisać post, chyba z tych nudów ;D Dziś o 18.30 mam spotkanie na bierzmowanie... nie chcę mi się iść, tym bardziej że będę musiała wracać sama do domu, kiedy będzie już ciemno. No i do tego będą nas dzisiaj dzielić na grupy, losowo podobno, co bardzo mi się nie podoba, bo gdyby dzielili je np. klasami to myślę że więcej osób przychodziłoby na te spotkania z radością, a nie dlatego że trzeba. Jak ja nie trafię do grupy z kimś kogo lubię to też nie będzie mi się chciało chodzić i będę się tam zjawiać z niechęcią. Ostatnio zrobiłam paznokcie Paris, więc dzisiaj chciałabym wam pokazać ich bardzo proste wykonanie ;)

1. Przygotować : "Paletę" ( w moim przypadku jest to pokrywka po patyczkach do uszu ), pędzelek ( może też być cienki pędzel do farb lub wykałaczka ), czerwony, czarny, biały, przezroczysty i kolorowy lakier do paznokci.
2. Malujemy cztery paznokcie na czarno, a kciuk na biało.3. Paznokcie pomalowane na czarno pokrywamy kolorowym lakierem do paznokci ( bardzo go polecam, jest na prawdę fajny i się nie odrywa ). Jeżeli nie posiadacie takiego lakieru możecie użyć brokatu lub zrobić kolorowe kropeczki.4. Ostatnim krokiem jest wykonanie napisu "Paris" na białym paznokciu. Wykonujemy go bardzo ostrożnie pędzelkiem. Pamiętajcie, żeby nad i namalować serduszko :)) Na koniec wszystko pokryć lakierem bezbarwnym, aby dłużej się trzymało.
Podobają wam się ? ;)